Personalised First Christmas Engaged Bauble Acrylic Christmas Tree Decoration

(364779)
Zakelijk
Ingeschreven als zakelijke verkoper
GBP 6,99
OngeveerEUR 8,38
Objectstaat:
Nieuw
Rose Gold
Silver
Gold
49 beschikbaar1 verkocht
Andere mensen hebben dit gekocht. Er is er al 1 verkocht.
Snel, anders bent u te laat. 1 persoon volgt dit object.

Verzending, retourzendingen en betalingen

Verzendkosten:
GBP 12,68 (ongeveer EUR 15,20) eBay International Shipping.
Bevindt zich in: Northwich, Verenigd Koninkrijk
Bespaar met Gecombineerde verzending
Meerdere objecten kopen
We passen automatisch verzendkostenkorting toe als u twee of meer in aanmerking komende objecten van dezelfde verkoper koopt.
Bundel en bespaar
Om te controleren of de objecten in aanmerking komen, voegt u ze toe aan het winkelwagentje en ziet u het gecombineerde verzendtotaal bij Betalen.
Invoerkosten:
Geschat EUR 1,71 Optie om te betalen bij Betalen of bij levering
Invoerkosten
Invoerkosten voor internationale bestellingen kunnen accijnzen, btw en douane-administratiekosten omvatten.
Betalingsopties
Vooraf betalen bij Betalen
eBay International Shipping biedt de optie om invoerkosten te betalen bij Betalen. U hoeft geen douane te beheren en niets extra te betalen na Betalen.
Betalen bij levering
De douane kan invoerkosten in rekening brengen wanneer uw object aankomt. Als er kosten in rekening worden gebracht, neemt de douane of de expediteur contact met u op voor de betaling hiervan.
Levering:
Geschatte levering tussen Wed, 25 Nov en Fri, 4 Dec tot 43230
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
De verkoper verzendt binnen 2 dagen na ontvangst van de betaling.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag. Het beleid is afhankelijk van de verzendservice. 
Betalingen:
    Diners Club. 

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
Wettelijke EU-garantie
Volgens de EU-wetgeving hebt u rechten als het object defect is of niet voldoet aan de beschrijving. Meer informatieWettelijke EU-garantie - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:315744152231
Laatst bijgewerkt op 17 Jun 2026 13:13:17 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking ...
Pattern
First Christmas Engaged
Occasion
Christmas
Size
Small
Material
Acrylic
MPN
13706
Set Includes
Bauble, Decorations, Hanging Decoration
Personalisation Instructions
Please follow this format: Names: 1. Names: (e.g. Alice & Danny), 2. Date: (e.g. 2024)
Colour
Rose Gold
Brand
eBuyGB
Department
Unisex Adult
Type
Bauble
Theme
Holiday
Features
Customisable, Hanging
Personalise
Yes
Land van herkomst
China

Objectbeschrijving van de verkoper

Informatie van zakelijke verkoper

Ik verklaar dat al mijn verkoopactiviteiten zullen voldoen aan alle wet- en regelgeving van de EU.
Btw-nummer: GB 984155883
CRN: 07138710

Over deze verkoper

eBuyGB

99,7% positieve feedback•1,7M objecten verkocht

Lid geworden op Sep 2007
Ingeschreven als zakelijke verkoper
We are a family run business who are based in the heart of Cheshire! Our team is also our extended family, full of dedicated creatives who design all our beautiful, personalised products and our ...
Meer weergeven

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4,9 van de 5 sterren
Redelijke verzendkosten
5 van de 5 sterren
Verzendtijd
5 van de 5 sterren
Communicatie
5 van de 5 sterren

Feedback verkoper (412,464)