Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
JANUARY 1940 ESQUIRE Magazine for Men
US $29,99
OngeveerEUR 25,53
Objectstaat:
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $23,95 (ongeveer EUR 20,39) USPS Priority Mail®.
Bevindt zich in: New Berlin, Wisconsin, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen do, 25 sep en di, 30 sep tot 94104
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:404307965718
Specificaties
- Objectstaat
- Publication Name
- Esquire
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Over deze verkoper
ANTIQUE PAPER SHOP
99,9% positieve feedback•174K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (97.406)
- n***r (472)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoop5 stars thank you
- b***o (9894)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItem was as described and arrived very quickly.
- Automatische Bewertung von eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandBestellung erfolgreich durchgeführt - mit Sendungsverfolgung und fristgerecht