Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
ARAI VAS-Z Visière solaire iridium PRO SHADE bleu pour casque moto *NEUF*
EUR 71,99
of Beste voorstel
Was EUR 79,99 (10% korting)
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
Afgelopen: 27 sep 2025 12:34:44 CEST
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Barberaz, Frankrijk
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:396793912557
Specificaties
- Objectstaat
- Marque
- Arai
- EAN
- 4530935539376
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: FR 27900466525
Ik verstrek facturen waarop ik de btw afzonderlijk vermeld.
SIRET: 90046652500012
Informatie over veiligheid en toegankelijkheid
Over deze verkoper
Fred Dstock73
99,2% positieve feedback•12K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (3.737)
Dit object (1)
Alle objecten (3.737)
- 1***2 (185)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopPerfect buy. A must do again
- _***t (12)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopCarton d’emballage taché d’huile à sa réception et avant son ouverture. Cela laissait présager le pire et cela s’est confirmé à l’ouverture : le bidon a fuit à cause du bouchon qui n’était bloqué en fermeture. Bilan : presque 1/2 litre de perdu. C’est regrettable car lors de l’emballage, il aurait été logique et sérieux de s’assurer que le bouchon était bien bloqué….
- 7***7 (474)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopSuper top
- a***a (82)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopNão recebi o item