Deze aanbieding is door de verkoper beëindigd op vr, 25 jul om 5:02 PM omdat het object niet langer beschikbaar is.
Vintage 1980s Cream beige JVC "I've been sound roomed" tee
Afgelopen
Vintage 1980s Cream beige JVC "I've been sound roomed" tee
US $36,00US $36,00
vr, 25 jul, 17:02vr, 25 jul, 17:02

Vintage 1980s Cream beige JVC "I've been sound roomed" tee

mrbl-26
(74)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $36,00
OngeveerEUR 30,50
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands - Uitstekend
    Verzendkosten:
    US $5,02 (ongeveer EUR 4,25) USPS Ground Advantage®.
    Bevindt zich in: Elkhart, Indiana, Verenigde Staten
    Levering:
    Geschatte levering tussen vr, 26 sep en di, 30 sep tot 94104
    De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    Geen retourzendingen geaccepteerd.
    Betalingen:
        Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:388628011366

    Specificaties

    Objectstaat
    Tweedehands - Uitstekend: Dit object is eerder gedragen, maar de objectstaat is uitstekend. Alle ...
    Brand
    Cream
    Color
    Beige
    Department
    Men
    Type
    T-Shirt
    Size Type
    Regular
    Size
    L

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    mrbl-26

    97,4% positieve feedback

    Lid geworden op mei 2022
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback