Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
Baby Brezza Stage 1 - 0+ Months Slow Flow Nipples 2 per pack PINK ~ NEW
US $11,00
OngeveerEUR 9,44
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Huntersville, North Carolina, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen za, 23 aug en do, 28 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Verkoper betaalt voor retourzending.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:386963452022
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Baby Brezza
- Nipple Type
- Anti Colic
- Suitable From
- 0 Months
- BIN
- C
- Model
- BZB00179
- Nipple Flow
- Slow Flow
- MPN
- BZB00179
- Country/Region of Manufacture
- China
- Nipple Material
- Silicone
- UPC
- 762657025798
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Kornies Korner
100% positieve feedback•21K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (10.853)
- *****- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent transaction. A++++
- *****- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopThey fine
- d***a (1281)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAwesome Item from and awesome seller! Well Packed and shipped fast... However delivery was slow cause it went to Portlad OR!! I live in Tennessee... So strange... But I will buy from Kornies Korner again as it was NO fault of theirs! AAA+++