Afbeelding 1 van 4




Galerij
Afbeelding 1 van 4




Hebt u iets om te verkopen?
Simplicity 3155 BERET Hat Bag Pattern Bolero 40's SMALL UnPrinted
US $5,49
OngeveerEUR 4,68
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
Meer dan 10 beschikbaar25 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $5,50 (ongeveer EUR 4,69) USPS First Class®.
Bevindt zich in: Saint James, New York, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 17 sep en wo, 24 sep tot 94104
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:382865216205
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- SIMPLICITY # 3155
- Type
- ACCESSORY, BAG, BOLERO, GIRDLE, Hat
- PRINTED OR UN-PRINTED
- UN-PRINTED
- Cut/Uncut
- LARGE PIECES NEED TO BE PUT TOGETHER BY CUSTOMER
- SIZE
- SMALL
- Age Group
- Teen, Adult
- MPN
- Does Not Apply
- Gender
- Female
- Country/Region of Manufacture
- United States
- Vintage (Y/N)
- Yes
- UPC
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
A-PATTERN-PEDDLER
100% positieve feedback•28K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (11.874)
Dit object (6)
Alle objecten (11.874)
- a***d (143)- Feedback gegeven door koper.Vorig jaarGeverifieerde aankoopWish pattern pieces were labeled better, but not bothersome enough for my experience level.Antwoord van: a-pattern-peddler- Feedback beantwoord door verkoper a-pattern-peddler.- Feedback beantwoord door verkoper a-pattern-peddler.Well you bought a 1930's Vintage UNPRINTED sewing pattern...not sure what markings you were looking for...it is UNPRINTED...that is how they made patterns in the 1930's
- l***l (788)- Feedback gegeven door koper.Vorig jaarGeverifieerde aankoopThanks so much!
- r***a (476)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopGood Quality Product highly recommended
- Automatische feedback van eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandBestelling voltooid - getrackt en op tijd
- i***- (1984)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopfast delivery 5 stars
- i***- (1984)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopsuper fast delivery 5 stars