Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
SCOTTISH GARDEN BUILDING FROM FOOD TO FOLLY TIM BUXBAUM 1989
EUR 20,00
Objectstaat:
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
EUR 12,00 La Poste - Lettre Internationale.
Bevindt zich in: Jaligny sur Besbre, Frankrijk
Levering:
Geschatte levering tussen ma, 29 sep en do, 9 okt tot 94104
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:382788893491
Specificaties
- Objectstaat
- ISBN
- 9781851581139
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Over deze verkoper
latruffe76
100% positieve feedback•7,7K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (6.172)
- s***m (286)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopEnvoi soigné,bonne communication.excellent vendeur.
- d***r (658)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellente transaction, je recommande ce vendeur !
- d***i (966)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopPleinement SATISFAIT VENDEUR SERIEUX à FAIRE CONFIANCE sans la moindre hésitation .