Vanwege het Amerikaanse beleid moeten invoerkosten voor dit object bij levering aan de douane of de expediteur worden betaald. Meer weten

Les Bananes en Pyjama - Viens Jouer (PC & MAC)

vingou67
(7)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
C $35,00
OngeveerEUR 21,62
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
Verzendkosten:
C $13,75 (ongeveer EUR 8,49) Canada Post Small Packets - USA - Air.
Bevindt zich in: Saint-Charles-de-Drummond, Quebec, Canada
Levering:
Geschatte levering tussen di, 30 sep en do, 16 okt tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
De verkoper verzendt binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:355117405655

Specificaties

Objectstaat
Nieuw: Een object dat niet is geopend of niet uit de verpakking van de fabrikant is gehaald (indien ...
Region Code
NTSC-U/C (US/Canada)
Platform
PC
Genre
Educational
Game Name
Les Bananes en Pyjama - Viens Jouer

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

vingou67

100% positieve feedback8 objecten verkocht

Lid geworden op sep 2020
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper (8)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
  • m***i (4)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    Arrived in perfect condition. A happy customer.
  • _***i (184)- Feedback gegeven door koper.
    Vorig jaar
    Geverifieerde aankoop
    Item as described.
  • Automatische feedback van eBay- Feedback gegeven door koper.
    Vorig jaar
    Deze verkoper heeft een bestelling voltooid.