
Sonnet Fusion SSD NVMe M.2 Silent 4x4 PCIe Card Mac Pro 4,1 5,1 7,1
EUR 185,84EUR 185,84
zo, 08 jun, 19:30zo, 08 jun, 19:30
Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
Sonnet Fusion SSD NVMe M.2 Silent 4x4 PCIe Card Mac Pro 4,1 5,1 7,1
EUR 185,84
Loopt af over
Objectstaat:
“aber volle Funktion”
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.
Afgelopen: 08 jun 2025 19:30:01 CEST
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Düsseldorf, Duitsland
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:335990143146
Specificaties
- Objectstaat
- Tweedehands
- Opmerkingen van verkoper
- “aber volle Funktion”
- Herstellernummer
- FUS-SSD-4X4-E3S
- Marke
- Sonnet
- Interne Schnittstellen
- M.2
- Produktart
- Controllerkarte
- Modell
- SONNET Fusion SSD M.2 4x4 PCIe Karte
- EAN
- 732311012983
- Kompatibler Anschluss
- PCI Express
- SSD Kapazität
- 0 GB Es sind keine Laufwerke enthalten
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
studio_mh
100% positieve feedback•572 objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (385)
- 0***e (1224)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopTip Top Ware - Blitzlieferung - Dankeschön !
- 5***k (81)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopVersand schnell und ordentlich Verpackt, Artikel wie angegeben. Kann man nicht klagen.
- e***h (510)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopSuper USB C für Mac Pro 5.1 2012.....thanks!!