De verkoper is afwezig tot 23 sep 2025. Voeg dit object toe aan uw volglijst om het te kunnen tracken.

487189705 WASCOMAT TD3030 DRYER REPLACEMENT AIR FLOW SWITCH (2 PIECES)

moyakopilka
(131)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $18,99
OngeveerEUR 16,17
Objectstaat:
Nieuw
6 beschikbaar2 verkocht
Mensen kijken hiernaar. 2 personen hebben dit toegevoegd aan hun volglijst.
Populair object. Er zijn er al 2 verkocht.
Verzendkosten:
Gratis USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: West Palm Beach, Florida, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 24 sep en di, 30 sep tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:305429122710
Laatst bijgewerkt op 09 aug 2025 18:09:08 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking ...
Brand
Wascomat
Type
Dryer
Part & Accessory Type
Dryer Parts
Model
FOR TD3030 DRYER
MPN
487189705
Purpose
Vended (Laundromat)
Load Type
Front Load

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

moyakopilka

100% positieve feedback573 objecten verkocht

Lid geworden op sep 2011
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper (93)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief