Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
How We Learn: The New Science of Education and the Brain by Dehaene, Stanislas
FREE US DELIVERY | ISBN: 0241366461 | Quality Books
US $17,51
OngeveerEUR 15,04
Objectstaat:
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
4 beschikbaar1 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Florida, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 9 sep en di, 16 sep tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:303968989212
Specificaties
- Objectstaat
- Publisher
- Penguin Books Ltd
- Language
- English
- ISBN
- 0241366461
- EAN
- 9780241366462
- Date of Publication
- 2020-01-28
- Publication Name
- N/A
- Type
- Hardback
- Release Title
- How We Learn: The New Science of Education and the Brain
- Artist
- Dehaene, Stanislas
- Brand
- N/A
- Format
- books
- Colour
- N/A
- Book Title
- How We Learn: The New Science of Education and the Brain
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: GB 922696893
Over deze verkoper
World of Books USA
5,2M objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (1.566.851)
- m***3 (6)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItem well packaged and as described.
- a***c (355)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGood stuff, great value. Better than described.
- m***g (242)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopThank you, God bless you