Deze aanbieding is verkocht op do, 24 jul om 2:28 AM.
plustek ephoto z300
Verkocht
plustek ephoto z300
US $120,00US $120,00
vr, 25 jul, 02:28vr, 25 jul, 02:28
Hebt u iets om te verkopen?

plustek ephoto z300

2009schlegel5
(172)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $120,00
OngeveerEUR 102,47
Beste voorstel geaccepteerd
Dit object is aangeboden met de verkoopvorm Vaste prijs en met de optie Beste voorstel. De verkoper heeft een beste voorstel geaccepteerd.
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
    Verzendkosten:
    US $21,58 (ongeveer EUR 18,43) USPS Ground Advantage®.
    Bevindt zich in: Middleburg, Florida, Verenigde Staten
    Levering:
    Geschatte levering tussen za, 6 sep en za, 13 sep tot 94104
    De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    Geen retourzendingen geaccepteerd.
    Betalingen:
        Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:297487879405

    Specificaties

    Objectstaat
    Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking ...
    Brand
    Plustek
    Type
    Photo, Slide & Film Scanner

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    2009schlegel5

    100% positieve feedback50 objecten verkocht

    Lid geworden op nov 2009
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper (17)

    Alle beoordelingen
    Positief
    Neutraal
    Negatief