Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
The New Politics of The Budgetary Process
US $39,99
OngeveerEUR 34,19
Objectstaat:
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: Boston, Massachusetts, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen ma, 15 sep en za, 20 sep tot 94104
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:266291047695
Specificaties
- Objectstaat
- Subject Area
- Political Science
- Publication Name
- New Politics of the Budgetary Process
- Book title
- The new politics of the budgetary process
- Publisher
- Scott Foresman
- Item Length
- 5.25 in
- Subject
- Politics
- Publication Year
- 1988
- Type
- Textbook
- Format
- Paperback
- Language
- English
- Item Height
- 8 in
- Personalized
- No
- Country/Region of Manufacture
- United States
- Item Width
- 1 in
- Item Weight
- 1.3 pounds
- Number of Pages
- 468
- ISBN
- 0673397548
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Bought From Boston
100% positieve feedback•342 objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (131)
- 1***1 (586)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopNew and great value very entertaining and informative. Thanks
- p***4 (42)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopArrived safely, quickly and as described.
- s***r (686)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopGood CD! Excellent seller?We'll Meet Again: Her Classic Performances Various 1996 CD VERY GOOD (#266595365656)