Afbeelding 1 van 5





Galerij
Afbeelding 1 van 5





Hebt u iets om te verkopen?
NETGEAR ProSafe GS108 v2 / v3 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged No Power Supply
US $13,00
OngeveerEUR 11,12
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $9,70 (ongeveer EUR 8,29) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Ontario, California, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen za, 13 sep en wo, 17 sep tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:256382763863
Specificaties
- Objectstaat
- Ethernet Technology
- Gigabit Ethernet (1000-Mbit/s)
- Maximum LAN Data Rate
- 1000 Mbps/1 Gbps
- Network Connectivity
- Wired-Ethernet (RJ-45)
- Network Management Type
- Unmanaged
- MPN
- GS108 v2, GS108 v3
- Brand
- NETGEAR
- Number of WAN Ports
- 8
- Form Factor
- Standalone
- Type
- Ethernet Switch
- Maximum Data Transfer Rate
- 4 Gbps
- Model
- Netgear ProSafe GS108
- Country/Region of Manufacture
- China
- Number of LAN Ports
- 8
- Interface
- Ethernet (RJ-45)
- Product Line
- NETGEAR ProSafe
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
2nd Life Co
98,2% positieve feedback•2,0K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (535)
- 9***1 (274)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopSatisfied with the purchase
- e***o (266)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankooptutto ok anche se un po' caro ma questo è la vecchia versione che funziona meglio della versione SE,
- Automatische Bewertung von eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandBestellung erfolgreich durchgeführt - mit Sendungsverfolgung und fristgerecht