Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
REDKEN CLEAR MOISTURE Shampoo 10.1 oz & Conditioner 8.5 oz Duo / NEW
US $49,99
OngeveerEUR 42,56
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
Meer dan 10 beschikbaar31 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS Priority Mail®.
Bevindt zich in: Flushing, New York, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 24 sep en ma, 29 sep tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:256280493112
Specificaties
- Objectstaat
- Size
- Standard Size
- Hair Type
- Dry Hair, Normal Hair
- Gender
- Unisex
- Bundle Listing
- Yes
- Styling Effect
- Moisturizing
- Brand
- Redken
- Type
- SHAMPOO & CONDITIONER
- Volume
- 10.1 fl oz & 8.5 fl oz
- Model
- CLEAR MOISTURE
- Age Group
- Adult
- Country/Region of Manufacture
- United States
- Product Line
- Redken Clear Moisture
- UPC
- 884486101457
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
efemetbeauty
98% positieve feedback•4,9K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (450)
Dit object (3)
Alle objecten (450)
- n***h (46)- Feedback gegeven door koper.Vorig jaarGeverifieerde aankoopI wanted the product that has been discontinued and it was just as advertised by the seller….however…..I also get a shipping price per item, but when multiple items are purchased by one buyer the shipping won’t double and triple like that. You’re welcome!
- 1***2 (57)- Feedback gegeven door koper.Vorig jaarGeverifieerde aankoopGreat
- r***i (176)- Feedback gegeven door koper.Vorig jaarGeverifieerde aankoopGreat transaction
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time