Hebt u iets om te verkopen?

DAN DEE Small Vampire STUFFED PLUSH GUC

bpavlicek1
(1779)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $10,50
OngeveerEUR 9,04
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $8,30 (ongeveer EUR 7,14) USPS First Class®.
Bevindt zich in: Deer Park, Texas, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen za, 30 aug en za, 6 sep tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:255715391341
Laatst bijgewerkt op 01 feb 2023 01:37:52 CETAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige ...
Brand
Dan Dee
Type
Stuffed Toy
Character
Vampire
Toy Type
Dolls, Figures & Plushies
Character Type
Vampire
Theme
Halloween
Material
Plush
UPC
Does not apply

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

bpavlicek1

100% positieve feedback4,6K objecten verkocht

Lid geworden op jul 2008
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
4.5
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (1.750)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief