Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
Lexus / Toyota Blind Spot Sensor Radar Control Module Unit 88162-76070
GBP 150,00
OngeveerEUR 172,04
Objectstaat:
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Luton, Verenigd Koninkrijk
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:234770086104
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Lexus
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
motortrader-1
100% positieve feedback•105 objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (31)
- Automatische feedback van eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenBestelling voltooid - getrackt en op tijd
- 4***t (36)- Feedback gegeven door koper.Vorig jaarGeverifieerde aankoopReliable traderBMW 1 2 3 4 Series F20 F30 Wing Mirror Cover Caps Left Right Sides Grey (#235931490889)
- x***m (9889)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopALL GOODLexus Ux250 front Subfram (#234764072500)