Deze aanbieding is door de verkoper beëindigd op do, 24 jul om 10:56 PM omdat het object niet langer beschikbaar is.
One Hundred Arkansas Bucks Vintage Douglas MacArthur Army General Magnificent St
Afgelopen
One Hundred Arkansas Bucks Vintage Douglas MacArthur Army General Magnificent St
US $18,00US $18,00
do, 24 jul, 22:56do, 24 jul, 22:56
Hebt u iets om te verkopen?

One Hundred Arkansas Bucks Vintage Douglas MacArthur Army General Magnificent St

brandyleejacobs
(2296)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $18,00
OngeveerEUR 15,46
Objectstaat:
niet opgegeven
nice condition
    Verzendkosten:
    US $4,00 (ongeveer EUR 3,44) USPS First Class®.
    Bevindt zich in: Mansfield, Ohio, Verenigde Staten
    Levering:
    Geschatte levering tussen za, 30 aug en ma, 8 sep tot 94104
    De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
    Betalingen:
        Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:226766408818

    Specificaties

    Opmerkingen van verkoper
    “nice condition”
    Circulated/Uncirculated
    Uncirculated

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    brandyleejacobs

    99% positieve feedback

    Lid geworden op nov 2001
    Reageert meestal binnen 24 uur
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback