De verkoper is afwezig tot 14 sep 2025. Als u dit object koopt, verwacht dan een vertraging in de verzending.
Hebt u iets om te verkopen?

George Men's All Silk Hand Made Repp Tie 58" x 3.5"

WholySunshine
(526)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $6,79
OngeveerEUR 5,81
Was US $7,99 (15% korting)Wat betekent deze prijs?
Recente verkoopprijs (door de verkoper verstrekt)
Objectstaat:
Tweedehands - Goed
Very Good Condition - see Pics
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $8,75 (ongeveer EUR 7,48) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Gainesville, Florida, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 16 sep en di, 23 sep tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:226732196015
Laatst bijgewerkt op 21 jul 2025 16:53:23 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands - Goed
Dit object is voorzichtig gebruikt, maar de objectstaat is goed. Mogelijk zijn er sporen van slijtage, maar alle onvolkomenheden zouden in de beschrijving van de verkoper te zien en beschreven moeten zijn. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“Very Good Condition - see Pics”
Brand
George
Pattern
Striped
Department
Men
Type
Tie
Style
Pointed
Material
100% Silk
Features
Hand Made
Item Width
Classic
Colour
black/pinks

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

WholySunshine

98,9% positieve feedback809 objecten verkocht

Lid geworden op okt 2001
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Shop smarter with WholySunshine and discover amazing deals on new and like-new merchandise. We source primarily from retail returned items and help give these poor undeserving items a second chance at ...
Meer weergeven

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.8
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (316)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief