Vanwege het Amerikaanse beleid moeten invoerkosten voor dit object bij levering aan de douane of de expediteur worden betaald. Meer weten

SEXY MAGAZINE BRAZIL 2005 - Monthly Issues Woman Model - USED

blauvogel662012
(384)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $16,90
OngeveerEUR 14,39
Objectstaat:
Heel goed
The magazine is in very good condition, without folded pages and scratches. No missing pages. Due to ... Meer lezenover objectstaat
Selecteer
June
September
December
Laatste exemplaar
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $18,90 (ongeveer EUR 16,09) Economy Shipping from outside US.
Bevindt zich in: Niteroi, Brazilië
Levering:
Geschatte levering tussen do, 9 okt en di, 21 okt tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:226329385510
Laatst bijgewerkt op 05 aug 2025 14:04:30 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“The magazine is in very good condition, without folded pages and scratches. No missing pages. Due ...
Publication Year
2005
Language
Portuguese
Publication Frequency
Monthly
Publication Name
Sexy Magazine
Features
Illustrated
Genre
Women, Woman
Publisher
Rickdan
Country/Region of Manufacture
Brazil

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

blauvogel662012

100% positieve feedback430 objecten verkocht

Lid geworden op nov 2012
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (181)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
  • *****- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen maand
    Geverifieerde aankoop
    arrivato rapidamente imballato con cura eccellenti condizioni .Ottimo venditore consigliato
  • *****- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen maand
    Geverifieerde aankoop
    Smooth hassle free transaction. Fast postage. Well packaged. A+++
  • *****- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    everything fine !!!
Dit is een privé-aanbieding en uw identiteit wordt alleen bekendgemaakt aan de verkoper.