Deze aanbieding is door de verkoper beëindigd op do, 19 jun om 8:46 PM omdat het object niet langer beschikbaar is.
BETTIE PAGE COMICS SPICY ADVENTURES JIM SILKE
Afgelopen
BETTIE PAGE COMICS SPICY ADVENTURES JIM SILKE
US $15,00US $15,00
do, 19 jun, 20:46do, 19 jun, 20:46
Hebt u iets om te verkopen?

BETTIE PAGE COMICS SPICY ADVENTURES JIM SILKE

criticalfinds
(413)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $15,00
OngeveerEUR 12,88
Objectstaat:
niet opgegeven
    Ophalen:
    Gratis ophalen op deze locatie: Ephrata, Pennsylvania, Verenigde Staten.
    Verzendkosten:
    US $7,00 (ongeveer EUR 6,01) USPS Ground Advantage®.
    Bevindt zich in: Ephrata, Pennsylvania, Verenigde Staten
    Levering:
    Geschatte levering tussen za, 23 aug en vr, 29 aug tot 94104
    Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    Geen retourzendingen geaccepteerd.
    Betalingen:
        Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:226245678049

    Specificaties

    Character
    Betty, Silk
    Tradition
    US Comics
    Series Title
    Silke

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    criticalfinds

    90,9% positieve feedback

    Lid geworden op mrt 2009
    Reageert meestal binnen 24 uur
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback