Vanwege het Amerikaanse beleid moeten invoerkosten voor dit object bij levering aan de douane of de expediteur worden betaald. Meer weten

141-0101// AMAT APPLIED 0140-35847 HARNESS,5200 CHAMBER,SHO MXP [USED]

SPS Global Co., LTD.
(1148)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $600,00
OngeveerEUR 507,83
Objectstaat:
Tweedehands
2 beschikbaar
Mensen kijken hiernaar. 2 personen hebben dit toegevoegd aan hun volglijst.
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $80,00 (ongeveer EUR 67,71) Expedited Shipping.
Bevindt zich in: Cheonan-city, Zuid-Korea
Levering:
Geschatte levering tussen do, 2 okt en vr, 10 okt
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:224722679003

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage ...
Country/Region of Manufacture
Unknown
MPN
0140-35847
Brand
AMAT Applied Materials

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

SPS Global Co., LTD.

100% positieve feedback4,7K objecten verkocht

Lid geworden op nov 2006
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Hello, I'm Ae-Won Jang, and I manage the eBay site at SPS Global.At SPS Global, we aim to be your trusted partner,delivering top-quality semiconductor equipment with fast, reliable service and ...
Meer weergeven

Populaire rubrieken in deze winkel

Feedback verkoper (467)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
  • eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen maand
    Order completed successfully—tracked and on time
  • eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen maand
    Order completed successfully—tracked and on time
  • eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen maand
    Order completed successfully—tracked and on time
Dit is een privé-aanbieding en uw identiteit wordt alleen bekendgemaakt aan de verkoper.