Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
The Defendant's Rights Today
US $16,29
OngeveerEUR 13,99
of Beste voorstel
Objectstaat:
Vrijwel nieuw
Een boek dat er als nieuw uitziet, maar al wel is gelezen. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: Hutchinson, Kansas, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen ma, 25 aug en za, 30 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:204550606487
Specificaties
- Objectstaat
- Book Title
- The Defendant's Rights Today
- ISBN
- 9780299072001
Over dit product
Product Identifiers
Publisher
University of Wisconsin Press
ISBN-10
0299072002
ISBN-13
9780299072001
eBay Product ID (ePID)
1274514
Product Key Features
Number of Pages
464 Pages
Language
English
Publication Name
Defendant's Rights Today
Subject
Criminal Procedure
Publication Year
1977
Type
Textbook
Subject Area
Law
Format
Hardcover
Dimensions
Item Height
0.6 in
Item Weight
35.3 Oz
Item Length
9.8 in
Item Width
5.9 in
Additional Product Features
Intended Audience
Scholarly & Professional
LCCN
76-041869
TitleLeading
The
Dewey Edition
18
Dewey Decimal
345/.73/056
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
hhsdrew
98,3% positieve feedback•2,1K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (781)
- 4***8 (844)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopPERFECT CONDITION, GREAT VALUE, GREAT QUALITY, AND SHIPPED SUPER FAST
- _***_ (124)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItem described to be in very good condition. Arrived in a different condition with a cracked hinge, exposed netting, and loose pages. Returned for a refund.
- y***a (384)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAwesome