Afbeelding 1 van 10










Galerij
Afbeelding 1 van 10










Hebt u iets om te verkopen?
New Home Reflections Rockwell Lantern Metal Burgundy w/ Flameless Pillar Candle
US $7,95
OngeveerEUR 6,82
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
2 beschikbaar
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Ophalen:
Gratis ophalen op deze locatie: Greencastle, Pennsylvania, Verenigde Staten.
Verzendkosten:
US $9,85 (ongeveer EUR 8,45) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Greencastle, Pennsylvania, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen za, 23 aug en vr, 29 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:203860982009
Specificaties
- Objectstaat
- Shape
- Pillar
- Material
- Metal
- Type
- Lantern
- Color
- Red
- Brand
- Home Reflections
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
languagesonthego
100% positieve feedback•1,4K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (725)
- 2***1 (3478)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopPerfect!
- i***h (17713)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopThis very sweet bunny arrived safely. He will be living with me until he goes to his new home in The Bunny Museum -- which is a while down the road, however, as The Bunny Museum was destroyed in the Eaton Fire. The owners are moving forward with rebuilding, and this sweet fellow will join them when they re-open. Thank you for offering him!
- 0***0 (431)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopThanks