Deze aanbieding is door de verkoper beëindigd op zo, 6 jul om 4:23 PM omdat het object niet langer beschikbaar is.
Mini Tonka Bulldozer Crawler Tractor & 1985 Remco Dump Truck.
Afgelopen
Mini Tonka Bulldozer Crawler Tractor & 1985 Remco Dump Truck.
US $14,95US $14,95
zo, 06 jul, 16:23zo, 06 jul, 16:23

Mini Tonka Bulldozer Crawler Tractor & 1985 Remco Dump Truck.

tparts2
(2530)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $14,95
OngeveerEUR 12,73
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Mini Tonka Bulldozer Crawler Tractor & 1985 Remco Dump Truck. This 2 piece lot includes: Mini Tonka ... Meer lezenover objectstaat
    Ophalen:
    Gratis ophalen op deze locatie: Eaton, Ohio, Verenigde Staten.
    Verzendkosten:
    US $7,95 (ongeveer EUR 6,77) Economy Shipping.
    Bevindt zich in: Eaton, Ohio, Verenigde Staten
    Levering:
    Geschatte levering tussen do, 25 sep en ma, 29 sep tot 94104
    Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    Geen retourzendingen geaccepteerd.
    Betalingen:
        Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:187159081569

    Specificaties

    Objectstaat
    Tweedehands
    Een object dat al eerder is gebruikt. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
    Opmerkingen van verkoper
    “Mini Tonka Bulldozer Crawler Tractor & 1985 Remco Dump Truck. This 2 piece lot includes: Mini Tonka ...
    Brand
    Tonka & Remco
    Series
    Vintage Construction Toys
    Vehicle Type
    construction
    Color
    Multi-Color
    Vehicle Make
    Crawler & Dump Truck
    Material
    Diecast & Plastic
    Vehicle Year
    1985 range
    Scale
    See Description
    Year of Manufacture
    1980's
    UPC
    Does not apply

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    tparts2

    100% positieve feedback

    Lid geworden op nov 2014
    Reageert meestal binnen 24 uur
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback