Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
Super Talent T667UA1GV RAM PC-5300
US $1,99
OngeveerEUR 1,71
(US $1,99 / Unit)
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $8,24 (ongeveer EUR 7,07) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Parkville, Maryland, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 26 aug en wo, 3 sep tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:186460482004
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Super Talent
- Form Factor
- DIMM
- Type
- DDR2 SDRAM
- Total Capacity
- 1 GB
- Number of Modules
- 1
- Capacity per Module
- 1 GB
- Number of Pins
- 240
- MPN
- T667UA512V
- Bus Speed
- PC2-5300 (DDR2-667)
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
kcombe01
100% positieve feedback•100 objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (33)
- a***l (478)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopAs described. Thank you
- 1***j (62)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopAs described. Quick shipping
- r***1 (172)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopFast shipping, just as described. It's not an exact match for the motherboard I got it for, but it can easily be modified to work and was a lot easier than looking for the original 20-year-old IO shield. A+++ seller!Motherboard IO Shield I/O Backplate For ATX Cases (#186482549051)