Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
GPR SCARICO HOM GHISA HONDA CBF 600 S I.E. 2008 08
EUR 276,00
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
Laatste exemplaar1 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
EUR 60,00 Spedizione internazionale espressa.
Bevindt zich in: Italia, Italië
Levering:
Geschatte levering tussen di, 16 sep en vr, 26 sep tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:184279896048
Specificaties
- Objectstaat
- UPC
- Non applicabile
- Marca
- GPR
- MPN
- H.180.GHI
- Tipo di prodotto
- Terminali di scarico
- Paese di fabbricazione
- Italia
- Garanzia produttore
- 2 Anni
- Produttore compatibile
- HONDA
- Modello compatibile
- CBF 600 S I.E.
- Anno compatibile
- 2008 08
- Articolo
- SCARICO OMOLOGATO CON RACCORDO
- Forma Scarico
- GHISA
- Omologazione
- HOM
- EAN
- 8053045035164
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: GB 318239696, IT 04592471215
Ik verstrek facturen waarop ik de btw afzonderlijk vermeld.
Over deze verkoper
Isle of man store by mototopgun
99,8% positieve feedback•158K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (53.260)
- d***r (181)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopThe bag has arrived, everything is fine. Thank you! GRAZIE!
- 0***3 (21)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopDe uitlaten zijn nooit aangekomen. Na procedure gestart te hebben van geen levering bood de verkoper mij een kleine korting aan indien ik de klacht introk. Ik deed dit maar werd nooit geleverd, veel commentaar van de verkoper maar geen daden. Voor mij was dit een poging tot oplichting. Geld terug gekregen dankzij de service van ebay, zeker niet van de verkoper. God weet hoe hij zo'n goede score haalt. Ps zeker nooit je klacht intrekken, ook ebay melde mij dit, nooit doen.
- 0***d (4)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopNegoziante super serio.