MARCO BIANCHI LA MIA CUCINA DELLE EMOZIONI INGREDIENTI RICETTE E TANTA SALUTE

dani.to201072
(1327)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 10,00
of Beste voorstel
Objectstaat:
Heel goed
Ottime
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
Wordt verzonden naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Ciriè, Italië
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:167230005280

Specificaties

Objectstaat
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“Ottime”
Colore
Multicolore
Cucine del mondo
Italiana
Editore
HarperCollins
Lingua
Italiano
Data di pubblicazione
2018
Autografato
No
Luogo di pubblicazione
MILANO
Formato
Copertina rigida
Autore
Marco Bianchi
Argomento di cucina
Cucina e salute
Soggetto
Cucina
Edizione
Prima edizione
Nome della pubblicazione
LA MIA CUCINA DELLEEMOZIONI
Personalizzato
No

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

dani.to201072

100% positieve feedback3,8K objecten verkocht

Lid geworden op okt 2010
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Benvenuto nel mio Negozio eBay. Aggiungimi all'elenco di venditori preferiti e visita spesso il Negozio. Ti ringraziamo per aver scelto di fare affari su eBay.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (2.773)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief