Hebt u iets om te verkopen?

Raijintek Pallas 140mm Low-Profile CPU Air Cooler

pureveryou
(265)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $34,95
OngeveerEUR 29,83
Objectstaat:
Tweedehands
only used once for temp test
Mensen kijken hiernaar. 8 personen hebben dit toegevoegd aan hun volglijst.
Verzendkosten:
Gratis USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Newark, Delaware, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 12 sep en do, 18 sep tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:167153397880
Laatst bijgewerkt op 21 aug 2025 02:41:47 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“only used once for temp test”
Chipset Manufacturer
N/A
Processor
N/A
Display Technology
N/A
MPN
0R100004
GPU
N/A
Format
N/A
Voltage
N/A
Processor Model
N/A
Operating System
N/A
Storage Capacity
N/A
Battery Technology
N/A
Screen Size
N/A
Battery Included
N/A
Color
N/A
RAM Size
N/A
Compatible Model
N/A
Internet Connectivity
N/A
Processor Speed
N/A
Brand
Raijintek
Fan Diameter
140 mm
Type
CPU Fan with Heatsink
Maximum Resolution
N/A
Connectivity
N/A
Compatible Operating System
N/A
Chipset/GPU Model
N/A
UPC
Does not apply

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

pureveryou

87,5% positieve feedback220 objecten verkocht

Lid geworden op jun 2012
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper (49)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
  • o***r (29)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    item was prestine and works great and the shiping was fast
  • n***_ (2838)- Feedback gegeven door koper.
    Vorig jaar
    Geverifieerde aankoop
    It said very fast shipping on his site but he was very slow, I would not buy from again !!! He does not leave feedback so time waster with this seller !!!
  • a***p (1355)- Feedback gegeven door koper.
    Vorig jaar
    Geverifieerde aankoop
    Definitely not new. Cables had dust on them. No protective plastic piece on pcie connector. Protective plastic wrap you peel off on new products was reapplied to the GPU. It's obvious. Paid too much for a used gpu and a fake description.