Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
LE MASSACRE DE KATYN Crime russe ou crime allemand de Henri de Montfort
EUR 10,00
Objectstaat:
“voir détail de l'annonce ci dessous”
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Wordt verzonden naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: La Ronde Haye, Frankrijk
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:166985121256
Specificaties
- Objectstaat
- Goed
- Opmerkingen van verkoper
- “voir détail de l'annonce ci dessous”
- Année de publication
- 1966
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: FR 23433499050
Over deze verkoper
LIBRAIRIE LA MAOVE
100% positieve feedback•15K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (10.442)
- s***d (595)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopTransaction parfaite, sérieuse et très cordiale. Merci et au plaisir+++++
- 1***1 (280)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopEnvoi rapide et. Soigné 5/5
- o***o (63)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopArticle conforme à sa description, livraison rapide, très bien emballé. Je recommande ce vendeur. Merci bien. Cordialement.