Afbeelding 1 van 12












Galerij
Afbeelding 1 van 12












Hebt u iets om te verkopen?
Exhaust Flex pipe flexi joiner diameter 54mm different lenght high performance
GBP 11,53
OngeveerEUR 13,31
Was GBP 13,57 (15% korting)
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
Uitverkoop eindigt over: 5u 16m
Selecteer een Lenght
Meer dan 10 beschikbaar1 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Wordt niet verzonden naar Verenigde Staten.
Bevindt zich in: Czestochowa, Polen
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:164016534979
Specificaties
- Objectstaat
- MPN
- Does Not Apply
- Brand
- FMIC
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: PL 9492250893
Ik verstrek facturen waarop ik de btw afzonderlijk vermeld.
Over deze verkoper
Fmic_tuning
95,2% positieve feedback•40K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (7.779)
Dit object (1)
Alle objecten (7.779)
- m***d (1204)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopEasy to work with, great material!
- t***t (47)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopConforme à la description
- a***e (62)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopOverall it sounds amazing. Negatives: had to pay an additional £90 for customs and the part that fits on the turbo, the two outlets are too wide apart. Ended up having to use the original.
- 1***b (277)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAlles gut danke