Afbeelding 1 van 4




Galerij
Afbeelding 1 van 4




Hebt u iets om te verkopen?
Clasic KONOS Character Curriculum-Bib le Based Study Home School
US $35,00
OngeveerEUR 29,65
Objectstaat:
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $8,22 (ongeveer EUR 6,96) USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: Dover, Pennsylvania, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 26 sep en wo, 1 okt tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:157215238857
Specificaties
- Objectstaat
- Subject Area
- Bibles
- Publication Name
- KONOS Curriculum
- Country of Manufacture
- United States
- Publisher
- Konos
- Modified Item
- No
- Subject
- Character Curriculum
- Publication Year
- 1998
- Series
- Character Curriculum
- Type
- Clasic Konos Character Curriculum OBEDIENCE
- Format
- Paperback
- Language
- English
- Educational Level
- Elementary School
- Country/Region of Manufacture
- United States
- Number of Pages
- 204 pages
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
clearinghouse2017
99,8% positieve feedback•19K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (3.599)
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time