Hebt u iets om te verkopen?

1912 Daily Notes Trip Around the World Hawaii Japan China Philippines, Ceylon

waycoolstuff
(22252)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $20,49
OngeveerEUR 17,59
Was US $24,99 (18% korting)Wat betekent deze prijs?
Recente verkoopprijs (door de verkoper verstrekt)
Objectstaat:
Goed
1912 third edition of 1907 book, some of the gilt on front cover has worn away and there is some ... Meer lezenover objectstaat
Uitverkoop eindigt over: 4d 20u
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $4,99 (ongeveer EUR 4,28) USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: Taylors, South Carolina, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 22 aug en wo, 27 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:157097187318

Specificaties

Objectstaat
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“1912 third edition of 1907 book, some of the gilt on front cover has worn away and there is some ...
Publication Year
1912
Language
English
Book Title
Daily Notes of A Trip Around the World Vol. 1
Author
E.W. Howe
Edition
Third
Number of Pages
375
ISBN
DoesNotApply

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

waycoolstuff

100% positieve feedback27K objecten verkocht

Lid geworden op feb 1998
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
I have been an EBAY seller since 1998.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
4.9
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (18.863)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief