
Antique Paisley Shawl / Cloth Kashmir 65" x 63" / Red - 19th C
US $115,00US $115,00
di, 15 jul, 13:16di, 15 jul, 13:16
Afbeelding 1 van 6






Galerij
Afbeelding 1 van 6






Hebt u iets om te verkopen?
Antique Paisley Shawl / Cloth Kashmir 65" x 63" / Red - 19th C
US $115,00
OngeveerEUR 97,56
Objectstaat:
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $7,50 (ongeveer EUR 6,36) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Birmingham, Alabama, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 23 sep en za, 27 sep
Wordt vandaag verzonden als u binnen de volgende bestelt 2 uur 4 min.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156987644241
Specificaties
- Objectstaat
- Time Period Manufactured
- Modern (1946-90)
- Brand
- Unbranded
- Country/Region of Manufacture
- Unknown
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Wardrobe Connection
100% positieve feedback•10K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (3.503)
Dit object (1)
Alle objecten (3.503)
- o***n (76)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopChâle vraiment très joli. Je suis ravi de l'article.
- y***e (226)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopNice shirt in great condition. Nicely packaged. shipping was immediate
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time