Afbeelding 1 van 18


















Galerij
Afbeelding 1 van 18


















Hebt u iets om te verkopen?
Edelstahl Papierrollen halter Punch-frei Küchen-Organiz er Aufbewahrung halter
EUR 3,66
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
Selecteer een Choose
2 beschikbaar3 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Wordt niet verzonden naar Verenigde Staten.
Bevindt zich in: Shanghai, China
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
60 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156980643913
Specificaties
- Objectstaat
- Höhe
- /
- Breite
- 16
- Label
- MYZB1M22/4VBZQ
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
UNIFIED_SOCIAL_CREDIT_CODE: 91310120MA1HKXDX64
Informatie over veiligheid en toegankelijkheid
Over deze verkoper
shanneliland
96,3% positieve feedback•15K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (2.906)
Dit object (1)
Alle objecten (2.906)
- s***t (396)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopTop Danke
- e***k (421)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAlles super gerne wieder
- r***r (552)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopSelbst für günstig noch zu teuer. Aber zumindest eine Teilrückzahlung.
- r***r (552)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopSelbst für günstig noch zu teuer. Aber zumindest eine Teilrückzahlung.