Toshiba Satellite 17"Laptop (Faulty)

marv_333
(705)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
GBP 30,00
OngeveerEUR 34,41
of Beste voorstel
Objectstaat:
Voor onderdelen of objecten die niet functioneren
No Display on Screen - No Harddrive. Laptop Is Boxed with all supplied accessories and still has ... Meer lezenover objectstaat
Snel, anders bent u te laat. 1 persoon volgt dit object.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Woking, Verenigd Koninkrijk
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156946234610
Laatst bijgewerkt op 15 aug 2025 16:11:21 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Voor onderdelen of objecten die niet functioneren
Een object dat niet naar behoren functioneert. Dit omvat objecten die defecten hebben waardoor ze moeilijk te gebruiken zijn, objecten die hersteld moeten worden, of waarbij belangrijke onderdelen ontbreken. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“No Display on Screen - No Harddrive. Laptop Is Boxed with all supplied accessories and still has ...
Brand
Toshiba
Screen Size
17 in
Processor
Intel Core 2 Duo
Model
Toshiba Satellite Click Mini
Type
Notebook/Laptop

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

marv_333

100% positieve feedback280 objecten verkocht

Lid geworden op nov 2003
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper (173)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
  • Automatische feedback van eBay- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Bestelling voltooid - getrackt en op tijd
  • n***o (6999)- Feedback gegeven door koper.
    Vorig jaar
    Geverifieerde aankoop
    Thank you :)
  • o***n (1735)- Feedback gegeven door koper.
    Meer dan een jaar geleden
    Geverifieerde aankoop
    Spot on