Tensors For Circuits by Gabriel Kron SC Second Edition 1959 Dover

Ayeres Books
(4048)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $50,00
OngeveerEUR 42,57
Objectstaat:
Goed
Prior owner's name is stamped on front cover and first end page, but otherwise unmarked, only ... Meer lezenover objectstaat
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Mensen kijken hiernaar. 4 personen hebben dit toegevoegd aan hun volglijst.
Verzendkosten:
US $5,22 (ongeveer EUR 4,44) USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: North Weymouth, Massachusetts, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen do, 25 sep en di, 30 sep tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156750445316

Specificaties

Objectstaat
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“Prior owner's name is stamped on front cover and first end page, but otherwise unmarked, only ...
Publication Year
1959
Format
Paperback
Language
English
Book Title
Tensors For Circuits
Author
Gabriel Kron
Narrative Type
Nonfiction
Publisher
Dover Publications
Genre
Mathematics & Sciences
Topic
Mathematics, Tensors
Edition
Second Edition
Number of Pages
250
ISBN
Does not apply

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

Ayeres Books

100% positieve feedback11K objecten verkocht

Lid geworden op nov 2004
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Welcome to my eBay Store. Please add me to your list of favorite sellers and visit often. Thank you for your business.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
4.9
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Populaire rubrieken in deze winkel

Feedback verkoper (5.139)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief