Deze aanbieding is door de verkoper beëindigd op di, 10 jun om 3:20 PM vanwege een fout in de aanbieding.
Vintage 1973 Johnston & Murphy Shoes Print Ad Slip On Patents
Afgelopen
Vintage 1973 Johnston & Murphy Shoes Print Ad Slip On Patents
US $6,57US $6,57
di, 10 jun, 15:20di, 10 jun, 15:20
Hebt u iets om te verkopen?

Vintage 1973 Johnston & Murphy Shoes Print Ad Slip On Patents

joejack1117
(6945)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $6,57
OngeveerEUR 5,63
Objectstaat:
Tweedehands
    Verzendkosten:
    US $4,90 (ongeveer EUR 4,20) USPS Ground Advantage®.
    Bevindt zich in: Cleves, Ohio, Verenigde Staten
    Levering:
    Geschatte levering tussen vr, 22 aug en do, 28 aug tot 94104
    De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
    Betalingen:
        Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:156722976528

    Specificaties

    Objectstaat
    Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige ...
    Brand
    Johnston & Murphy
    Type of Advertising
    Print Ad
    Theme
    Shoes

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    joejack1117

    100% positieve feedback

    Lid geworden op jul 2009
    Reageert meestal binnen 24 uur
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback