Hebt u iets om te verkopen?

Schneider Electric XB5S1B2L2 Biometric Switch Bistable, Harmony 22mm, (New NB)

HCTAutomation
(208)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $255,00
OngeveerEUR 219,05
(US $255,00 / Unit)
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw: Overige (zie details)
Excellent Condition New Open Box. Vendor demo Kit part, see pictures. Multiple parts available.
Laatste exemplaar2 verkocht
Populair object. Er zijn er al 2 verkocht.
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $7,90 (ongeveer EUR 6,79) USPS Priority Mail®.
Bevindt zich in: West Des Moines, Iowa, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen do, 14 aug en ma, 18 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156716778461
Laatst bijgewerkt op 30 jul 2025 03:43:14 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Nieuw: Overige (zie details)
Een nieuw, ongebruikt object zonder enige slijtage. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“Excellent Condition New Open Box. Vendor demo Kit part, see pictures. Multiple parts available.”
Brand
Schneider Electric
Termination Type
Cable
Sensor Type
Solid State
Output Type
Digital
MPN
XB5S1B2L2
Country/Region of Manufacture
France
UPC
3606480061394

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

HCTAutomation

100% positieve feedback1,7K objecten verkocht

Lid geworden op jul 2011
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Industrial Automation and Controls components for the discerning controls engineer ( or their purchasing person...). Surplus inventory, open box items, product demos and lightly used/tested ...
Meer weergeven

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
5.0
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (164)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief