TAHARI Arthur Levine navy belted scuba jumpsuit 4

Lookingperfect
(33)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $60,00
OngeveerEUR 50,83
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands - Goed
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $9,99 (ongeveer EUR 8,46) Standard Shipping.
Bevindt zich in: Miami, Florida, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 26 sep en wo, 1 okt tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156660612983

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands - Goed: Dit object is voorzichtig gebruikt, maar de objectstaat is goed. Mogelijk zijn ...
Pattern
Solid
Sleeve Length
Sleeveless
Character
Arthur
Neckline
V-Neck
Closure
Zip
Occasion
Business, Party/Cocktail
Number of Pieces
1 Piece
Size
4
Garment Care
Dry Clean Only
Color
Blue
Set Includes
Belt
Material
Polyester, Spandex
Fabric Type
Blended Fabric
Accents
Buckle
Brand
Tahari
Size Type
Regular
Department
Women
Type
One-Piece
Leg Style
Straight
Style
Jumpsuit
Theme
Bohemian, Classic, Designer, Disco, Festival, Grunge, Gypsy, Modern, Preppy
Features
Belted
Season
Fall, Spring, Summer
Country/Region of Manufacture
Vietnam

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

Lookingperfect

100% positieve feedback122 objecten verkocht

Lid geworden op jun 2020
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Everything you need for the perfect look. Welcome to lookingperfect!From vintage to new from the best brands: clothing, shoes, bags, accessories andhome decor!

Feedback verkoper (31)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief