Vanwege het Amerikaanse beleid moeten invoerkosten voor dit object bij levering aan de douane of de expediteur worden betaald. Meer weten

Kayaka Triko Poncho – Elegant V-Neck, Kimono Sleeves, Tight-Knit, Plus Size

elitefashion.1
(0)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $44,99
OngeveerEUR 38,12
Objectstaat:
Nieuw met labels
Selecteer
beıge
black
brown
gray
blue
anthracite
5 beschikbaar
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
Gratis Economy Shipping.
Bevindt zich in: istanbul, Turkije
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 3 okt en vr, 17 okt tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156611559845

Specificaties

Objectstaat
Nieuw met labels: Dit object is gloednieuw en is nog nooit gedragen. Het heeft nog steeds de ...
Neckline
V-Neck
Occasion
Business, Casual, Formal, Party/Cocktail, Travel, Wedding, Workwear
Size
One Size
MPN
p.001
Fabric Type
Crochet
Accents
Button
Vintage
No
Personalize
Yes
Department
Women
Style
Pullover
Features
All Seasons, Breathable, Lightweight, Oversized, Shoulder Pads
Season
Fall, Spring, Summer, Winter
Pattern
Striped
Knit Style
Tight-Knit
Sleeve Length
Sleeveless
Character
Barbie, Daisy, Dart, Dream, Fairy, Heart, Hero, Isabella, Jungle Girl, Mom, Power Girl, Rapunzel, Sofia, Sophie, Stitch, Superman, Wonder Girl, Wonder Woman
Garment Care
Machine Washable
Color
beige,black
Sleeve Type
Kimono Sleeve
Material
Acrylic
Brand
kayaka triko
Fit
Regular
Size Type
Regular
Type
Sweater
Theme
Classic, Halloween, Hipster, Italian, Love, Outdoor, Paris, Princess, School, Teacher, University, USA, Wedding, Western
Country/Region of Manufacture
Türkiye
Character Family
Barbie Friends & Family, Disney, Disney Princess, Free!, Rainbow, Rio, Wonder Woman
Personalization Instructions
contact to us

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper
Lid geworden op jul 2024
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper

Nog geen feedback