Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
Whirlpool Dishwasher Door Latch Part # 8269324
US $12,94
OngeveerEUR 11,12
Objectstaat:
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS First Class®.
Bevindt zich in: Davenport, Iowa, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen za, 30 aug en wo, 3 sep tot 94104
Wordt vandaag verzonden als u binnen de volgende bestelt 8 uur 16 min.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:145895694703
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Whirlpool
- Type
- Door Latch
- Color
- Blue
- Model
- Whirlpool 8269324
- Suitable For
- Dishwasher
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Over deze verkoper
CentennialApplianceDavenportIA
97,8% positieve feedback•44K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (6.044)
- o***i (298)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopWorks well.
- 5***5 (336)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopgood item and fast shipment. Thanks.
- 2***e (1)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopThe part was in horrible condition. I am going to send it back. The packaging was horrible and the item was glued together very poorly. In the second image you can clearly see that the face of the panel doesn't fit the foundation. The green connection tab is exposed in the front. I digress. This is junk.