Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
Dell 800GB WI SAS 12Gbps 2.5" SSD 0DHRVV Toshiba KPM5XMUG800G
EUR 70,00
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.
6 beschikbaar2 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Boutigny, Frankrijk
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:135899970059
Specificaties
- Objectstaat
- Marque
- Dell
- Type
- SSD interne
- Facteur de forme
- 2,5"
- Numéro de pièce fabricant
- 0W3NWY
- Taille de lecteur compatible
- SSD
- Interface
- SAS
- Capacité de stockage
- 800 Go
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
pafalaueno
339 objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (241)
- m***m (314)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopPerfectDell 10TB 7.2K SASNL 12Gb/S 3.5 " 512e HDD 7200tr/m (#133716107509)
- n***p (171)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopLivraison rapide,produit conforme et fonctionnel
- 3***f (1004)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopProduit OK (utilisé 1300 heures) , livraison rapide, eBayeur=confiance. Merci