Vanwege het Amerikaanse beleid moeten invoerkosten voor dit object bij levering aan de douane of de expediteur worden betaald. Meer weten

Raoul Dufy Lithograph “Bourgeois” after Raoul Dufy

artroad14
(206)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $320,00
OngeveerEUR 271,12
of Beste voorstel
Objectstaat:
niet opgegeven
Excellent condition, Lithograph . (see attached photos)
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $35,00 (ongeveer EUR 29,65) Expedited Shipping from outside US.
Bevindt zich in: Tel Aviv Jaffa, default, Israël
Levering:
Geschatte levering tussen ma, 20 okt en wo, 22 okt tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:133097162193
Laatst bijgewerkt op 06 feb 2022 15:37:43 CETAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Opmerkingen van verkoper
“Excellent condition, Lithograph . (see attached photos)”
Features
Signed
Listed By
Dealer or Reseller
Subject
Abstract
Material
Lithograph
Date of Creation
1965
Artist
Raoul Dufy
Year of Production
1965
Original/Licensed Reprint
Original
Style
Surrealism
Unit of Sale
Single-Piece Work
Type
Print
Original/Reproduction
Original Print

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

artroad14

572 objecten verkocht

Lid geworden op jan 2013
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Welcome to artroad14, your ultimate destination for discovering timeless treasures and unique finds. Our curated collection spans a variety of categories, making it the perfect place for enthusiasts ...
Meer weergeven

Feedback verkoper (284)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
  • *****- Feedback gegeven door koper.
    Meer dan een jaar geleden
    Geverifieerde aankoop
    Shipped rolled up. I prefer flat but there was no damage.
  • *****- Feedback gegeven door koper.
    Meer dan een jaar geleden
    Geverifieerde aankoop
    Very good seller!
    Antwoord van: artroad14- Feedback beantwoord door verkoper artroad14.- Feedback beantwoord door verkoper artroad14.
    Thanks.
  • a***u (3488)- Feedback gegeven door koper.
    Meer dan een jaar geleden
    Geverifieerde aankoop
    Great seller
    Antwoord van: artroad14- Feedback beantwoord door verkoper artroad14.- Feedback beantwoord door verkoper artroad14.
    Merci :-)
Dit is een privé-aanbieding en uw identiteit wordt alleen bekendgemaakt aan de verkoper.