Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
Radiator Coolant Hose Peugeot:405 II,I 1351G2
GBP 16,08
OngeveerEUR 18,57
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
Niet op voorraad9 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
GBP 5,89 (ongeveer EUR 6,80) Standard Int'l Postage.
Bevindt zich in: Vilnius, Litouwen
Levering:
Geschatte levering tussen di, 2 sep en do, 2 okt tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:133030326157
Specificaties
- Objectstaat
- Type
- Hose
- Brand
- Sasic
- Manufacturer Part Number
- SWH0470
- Reference OE/OEM Number
- 1351G2 Peugeot Pipe tube rubber connection liquid engine repair, replace replacement new genuine OE quality 405 II 405 I MI-16 X5, 4B 4E 15E
- EAN
- 3660872355478
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: LT 100011079310
Ik verstrek facturen waarop ik de btw afzonderlijk vermeld.
CRN: 304584993
Over deze verkoper
RT-Parts
98,7% positieve feedback•106K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (33.961)
Dit object (2)
Alle objecten (33.961)
- Automatische feedback van eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenBestelling voltooid - getrackt en op tijd
- o***6 (301)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopA+
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time