Afbeelding 1 van 5





Galerij
Afbeelding 1 van 5





Hebt u iets om te verkopen?
House of Fraser Mens Pure Wool Textured Beige Blazer 38"R
GBP 19,99
OngeveerEUR 22,93
Objectstaat:
“very Good”
Tweedehands - Goed
Dit object is voorzichtig gebruikt, maar de objectstaat is goed. Mogelijk zijn er sporen van slijtage, maar alle onvolkomenheden zouden in de beschrijving van de verkoper te zien en beschreven moeten zijn.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: royal Wootton Bassett, Wiltshire, Verenigd Koninkrijk
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:133027711769
Specificaties
- Objectstaat
- Tweedehands - Goed
- Opmerkingen van verkoper
- “very Good”
- Outer Shell Material
- Pure Wool
- Jacket/Coat Length
- Regular
- Chest Size
- 38 in
- Size
- 38
- Main Colour
- Beige
- Material
- Wool
- Colour
- Beige
- Brand
- House of Fraser
- Size Type
- Regular
- Type
- Jacket
- Department
- Men
- Fastening
- Button
- Style
- Blazers
- Exact Material
- 100% Wool
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
suesmooth3
100% positieve feedback•4,1K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (2.128)
- eBay automated Feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully – tracked and on time
- eBay automated Feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully – tracked and on time
- eBay automated Feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully – tracked and on time