Afbeelding 1 van 9









Galerij
Afbeelding 1 van 9









Hebt u iets om te verkopen?
FITS FOR KOMATSU PC60-5 PC60-3 ENGINE FILTER (AIR ,FUEL ,OIL ,HYDRAULIC )SERVICE
US $169,99
OngeveerEUR 144,72
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
12 beschikbaar8 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $30,00 (ongeveer EUR 25,54) FedEx Ground / FedEx Home Delivery®.
Bevindt zich in: Rancho Cucamonga, California, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 24 sep en vr, 26 sep tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:133021117652
Specificaties
- Objectstaat
- Model
- PC60-6
- Compatible Equipment Make
- Universal
- Model Year
- Unknown
- Part Type
- FILTER SERVICE
- MPN
- 600-181-6340 07063-01054 20160-22150 600-211-6240
- Brand
- Aftermarket
- Compatible Equipment Type
- Binding Machine, Compactor, Crawler Tractor, Drill Press, Backhoe Loader, Boom Lift, Combine, Crane, Crawler Dozer, Directional Drill, Excavator
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Over deze verkoper
LARGE STOCK AVAILABLE IN CALIFORNIA
98,2% positieve feedback•105K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (13.276)
- 9***9 (27)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopPart fit as advertised showed up on time.
- 7***e (1)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopfit good made track tighter thanks
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time