Deze aanbieding is verkocht op zo, 26 okt om 10:23 PM.
33 RPM Bell Telephone labs Computer Speech He Saw The Cat He S aw Dhuh Kaet 1963
Verkocht
33 RPM Bell Telephone labs Computer Speech He Saw The Cat He S aw Dhuh Kaet 1963
US $4,99US $4,99
zo, 26 okt, 22:23zo, 26 okt, 22:23
Hebt u iets om te verkopen?

33 RPM Bell Telephone labs Computer Speech He Saw The Cat He S aw Dhuh Kaet 1963

roger04
(6024)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $4,99
OngeveerEUR 4,28
Objectstaat:
niet opgegeven
Both the record and the sleeve show wear. However, the record plays ok.
    Verzendkosten:
    US $3,00 (ongeveer EUR 2,57) USPS First Class®.
    Bevindt zich in: Baraboo, Wisconsin, Verenigde Staten
    Levering:
    Geschatte levering tussen vr, 22 aug en wo, 27 aug tot 94104
    Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
    Betalingen:
        Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:131330653784

    Specificaties

    Opmerkingen van verkoper
    “Both the record and the sleeve show wear. However, the record plays ok.”
    Over deze verkoper

    roger04

    100% positieve feedback

    Lid geworden op feb 1999
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback