Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
Bernstein GC-SU1Z Riw Limit Switch
US $41,00
OngeveerEUR 35,16
of Beste voorstel
Objectstaat:
“Great working condition !”
Tweedehands
Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $23,00 (ongeveer EUR 19,72) Standard Shipping from outside US.
Bevindt zich in: Espoo, Finland
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 29 aug en do, 11 sep tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:124345662012
Specificaties
- Objectstaat
- Tweedehands
- Opmerkingen van verkoper
- “Great working condition !”
- MPN
- GC-SU1Z Riw
- Brand
- Bernstein
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: FI 20109900
Ik verstrek facturen waarop ik de btw afzonderlijk vermeld.
CRN: 2010990
Over deze verkoper
PLC Heaven
99,1% positieve feedback•8,3K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (1.006)
- e***n (456)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopvery good seller! Thanks!
- n***l (1194)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent bit of kit, excellent seller, super fast postage. Thank you.
- k***6 (1)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGreat service, fast shipping and part is working fine. One week form order to delivery. installed and tested next day.