Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
[1 pc] ABEC-7 SMR698 Z (8x19x6mm) - 440C Stainless Steel Radial Ball Bearing
US $7,91
OngeveerEUR 6,73
Was US $8,99 (12% korting)
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.
3 beschikbaar39 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $5,75 (ongeveer EUR 4,90) Standard Shipping.
Bevindt zich in: Miami, Florida, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen do, 25 sep en ma, 29 sep tot 94104
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:122019954295
Specificaties
- Objectstaat
- MPN
- Does Not Apply
- Brand
- N/A
- UPC
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
CRN: P24000054612
Over deze verkoper
HPR Bearings
98,2% positieve feedback•160K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (41.987)
Dit object (2)
Alle objecten (41.987)
- a***i (395)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopFantastic seller with fast delivery.A+++
- i***e (953)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopFast shipping and delivery. Thanks!
- a***3 (193)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopBrand new, Very high quality carbon washers.
- o***n (289)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopLook and fit perfectly
- 6***j (20)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopWorks perfectly to fix my remote